Język angielski opanowany do perfekcji

Nowy język, nowe możliwości

Język angielski jest obecnie najbardziej popularnym językiem na świecie. To właśnie dlatego, wszystkie dzieci uczą sie go od najmłodszych lat. Znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie umożliwia młodym ludziom wyjazd i znalezienie pracy w niemalże każdym kraju na świecie. Warto opanować go na wysokim poziomie. Do tego niezbędny będzie oczywiście dobry podręcznik. Świetnym wyborem będzie “Oxford matura trainer poziom podstawowy”. Jego autorzy, czyli Gregory J.Manin, Danuta Gryca, Joanna Sobierska i Joanna Sosnowska zdecydowanie zadbali o to, aby książka nawet najbardziej opornego ucznia zamieniła w wybitnego anglistę.

Przede wszystkim dobry podręcznik

Aby perfekcyjnie operować językiem angielskim wcale nie trzeba urodzić się w kraju anglojęzycznym. Wystarczy jedynie dużo motywacji, czasu i pracy z odpowiednimi pomocami naukowymi. Repetytorium “Oxford matura trainer poziom podstawowy” z pewnością w tym pomoże. Dzięki książce można nie tylko poznać nowe słownictwo, ale i utrwalać już poznane. Nie zabraknie także dokładnego omówienia zagadnień gramatycznych. Czytelne wytłumaczenia sprawią, że konstrukcja i użycie czasów języka angielskiego przestanie być trudne czy zagadkowe. W repetytorium umieszczono również ćwiczenia ze słuchu. 

Przygotowanie do matury

“Oxford matura trainer poziom podstawowy” okaże się również świetnym przygotowaniem do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym. W książce umieszczono bowiem szereg ćwiczeń podobnych do zadań maturalnych. Po korzystaniu z tej książki uczeń będzie doskonale znał schematy maturalne i na pewno wspaniale poradzi sobie z maturą. 

Ćwiczenia i powtórki

Opanowanie języka angielskiego na wysokim poziomie umożliwi młodym ludziom zarówno zdanie matury z tego przedmiotu z wysokim wynikiem, jak i pozwoli na wyjazd do innego kraju.   Aby to zrobić wystarczy tylko systematycznie się uczyć. Codzienne rozwiązywanie zadań i regularne powtórki słownictwa sprawią, że język angielski będzie równie prosty jak język ojczysty.